גרסת Enterprise של Anytime Collect כוללת את כל המרכיבים הנמצאים בגרסה הסטנדרטית, בתוספת רכיבים מתקדמים המיועדים לחברות גלובליות בעלות מבנה ארגוני מורכב, המשתמשות במערכות ERP שונות, המנוהלות בשפות שונות ובמטבעות שונים. ניהול גביה בחברות Enterprise מעולם לא היה כה קל, כאשר הוא כולל חבילה מקיפה של מוצרים הנועדו לעזור לך לנהל גביה מלקוחות גלובליים, תנאי תשלום, ועוד….

ל Anytime Collect היכולת להתחבר למערכות ERP ואפליקציות  עסקיות מרובות, ובכך לספק שליטה מרכזית דרך מערכת אחת בכל תחומי הטיפול באשראי ובגביה מלקוחות. זהה לאילו מסדי נתונים של מערכות ה ERP אליהם יש להסתנכרן, והגדר לוח זמנים לסנכרון על מנת לייבא נתונים בצורה אוטומטית למערכת ניהול הגביה. צור לוח זמנים לסנכרון עבור משתמשי הקצה בהתבסס על אזור הזמן שלהם, ובכך תוכל להבטיח שברשותם המידע המעודכן ביותר, המאפשר להם לנהל ביעילות את פעולות הגבייה שלהם.

נהוג להשתמש בתוכנה זו בצמוד למערכות כגון: SAP, Oracle  ומערכות ERP אחרות, כמו גם למערכות הנהלת חשבונות ופינסיות מקומיות ועוד.

נהל מספר רב של חברות בכל אחת ממערכות ה ERP שלך. Anytime Collect מציגה את שם החברה קוד חברה ייחודי עבור כל חשבון לקוח בסנכרון עם בסיס הנתונים של מערכת ה-ERP, וכך מבטיחה שתוכל לדעת אילו חשבונות  הלקוחות ששייכים לאיזו חברה.

Anytime Collect תומכת בריבוי מטבעות לצורך חישוב והצגת גיול חובות. Anytime Collect תומכת בדרישת המטבעות של הלקוח, על מנת להציג חשבוניות ללקוחות בשער המטבע מקומי שלהם בהתאם להגדרת מערכת ה- ERP.

צור היררכיה באמצעות שיוך חשבונות הלקוחות לצוותים והגדרת רמות דיווח. צור דוחות ושאילתות על מנת לפקח על פעילויות הצוות שלך, ועשה שימוש בתהליכי הסלמה והתראות המובנים במערכת לצורך קבלת הודעות על צורך בהתערבות אישית בטיפול בבעיות גבייה רציניות ומסובכות.

משתמשי המערכת יכולים להיכנס למערכת בשפות שונות, כאשר המערכת תומכת בתקשורת ללקוחות בשפות שונות עבור דואר אלקטרוני ותבניות לטפסים ודוחות. נתונים המאוכסנים בפורמט Unicode בבסיס הנתונים של המערכת מוצגים מימין – לשמאל או משמאל – לימין בהתאם למידע השמור במסד הנתונים.

נהל יחסי חברת האם עם חברות-בנות, כגון חשבונות בינלאומיים בגינם חברת-האם אחראית לתשלום עבור חשבוניות של חברת-הבת.

Enterprise Anytime Collect ניתנת ליישום כפתרון בענן פרטי, או  התקנה באתר שלך. שירותי אחסון המידע ניתנים על ידי Microsoft Azure ומעניקים אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר, תאימות ומדרגיות והכל ברמת זמינות של 99.9%.

המערכת ניתנת ליישום גם בהתקנה מקומית על שרת  Microsoft IIS המחובר לשרת בסיס נתונים של Microsoft SQL , תוך הגנה באמצעות הfirewall  של הדומיין שלך.  אתה יכול לבחור ארכיטקטורה עם סביבות עבודה מרובות עבור התוכנה ומסד הנתונים בסביבת הייצור, בצירוף לסביבות עבור בדיקות בקרת איכות (QA).