לא גבית, לא מכרת!

מערכת לניהול גביה תשלים לכם את המכירה (Quote to Cash Cycle).

אתה מתכנן תכנית שיווקית ומבצע אותה בהצלחה בעזרת תוכנת ניהול השיווק שלך ומערכת ה CRM. מאמצי שיווק אלו הביאו לקשירת קשרים ראשונים עם לקוח פוטנציאלי וצוות המכירות שלך טיפח קשרים אלו באמצעות מערכת ה CRM ומערכות אחרות. כעת יש סיכוי לבצע מכירה ולהשיג לקוח. הידד! אבל, עבודתך טרם הסתיימה. משלב זה ואילך אתה תדון ותסכם את המחיר ותנאי התשלום, תכין חוזה והצעת מחיר, תנהל את ההזמנה ואת משלוח המוצרים או מתן השירותים, תכין את החשבונית, תשלח אותה, ותקבל את התשלום…נכון?

טעות…..

ישנם שלבים רבים שלא צוינו לעיל. שלבים אשר הינם הכרחיים כדי לקבל תשלום בזמן ובתנאי התשלום המוסכמים, אך לחברות רבות חסרים הכלים הנדרשים לניהול מחזור המכירה מהצעת מחיר ועד לקבלת המזומן בעזרת תוכנה לניהול גביה (Quote to Cash Cycle) על מנת להבחין בשלבים אלו, שלא לומר לבצע אותם. ללא התובנה הנדרשת לתהליך או המחשוב שיעזור לך להשיג זאת, גבית חובות בפיגור היא עניין מסובך – אך זה לא חייב להיות כך. צפה בוידאו להלן לראות כיצד תוכנה לניהול גביה יכולה לעזור לך לנהל את אותם שלבי ביניים ולהשלים את מעגל ה – Quote to Cash.

 

 

שימוש במערכת Anytime Collect מעביר את מערכת תשלומי החייבים וגביית תשלומי האשראי במצב של טייס אוטומטי, בעזרת תרשים זרימת עבודה מובנה – כך שתוכל לדעת למי להתקשר, מתי ולמה, ועם כל המידע שאתה זקוק לו בנגישות מידית, כדי לפתור מחלוקות ולקבל את כספך מהר יותר. שילוב עם מערכת מסמכים ממוחשבת מאפשר תקשורת אפקטיבית עם הלקוחות ותיעוד הפעולות שעשית כולל יכולת לנתח את התוצאות.

להסבר רחב יותר בנושא בחירת מערכות גביה והתאמתם לצורכי הארגון וצורכי השעה, צוות המומחים של Anytime Collect Israel ישמח לייעץ לך.

לתאום פגישה ללא התחייבות לחץ כאן או הכנס ל www.anytimecollect.co.il

 

 

 

 

הוספת תגובה