כיצד אני יכול לשפר את ה- DSO שלי (ממוצע ימי אשראי הלקוחות)

חברות אוהבות שמשלמים להן, כמובן כמה שיותר מוקדם. זה מובן מאליו. מערכת  לניהול תהליך הגביה הינה הכלי הטקטי הטוב ביותר להפחית את ממוצע ימי אשראי הלקוחות (ה-DSO) עבור רוב הלקוחות. בעזרת תהליכי עבודה (Workflow) אוטומטיים ותהליכים עסקיים יעילים, מערכת לניהול גביה לעתים תכופות מורידה את ממוצע ימי אשראי לקוחות  ב 10-40 אחוזים, וכך משפרת את תזרים המזומנים, והכסף מגיע לבנק 6-12 יום מוקדם יותר.

הזמן הדגמה עכשיו - ירוק

גבית חובות לא צריכה להיות עניין מסובך. למעשה, המערכת הטובה יותר תסיר עול כבד מאוד של אחריות מהגובים, מנהלי חשבונות ואנשי המכירות שלך באמצעות הגברת יעילות התהליכים העסקיים שלך, אשר קודם לכן נעשו בצורה ידנית. עסקים יכולים להגיע להפחתה של 15-25 אחוזים בחובות אבודים.

עסק ממוצע שמיישם מערכת לניהול גביה יכול להשיג החזר על ההשקעה (ROI) בתוך תקופה קצרה מאוד! נתון מדהים בהתחשב כמה נדיר להשיג ROI לעסקים ללא מערכת לניהול הגביה. ברוב המקרים, לעסק ללא מערכת לניהול גביה יש ROI שלילי.

מכירת המוצרים או השירותים שלך באשראי יכולה להיות שיטת מכירה מאוד יעילה, אך עסקאות אלו יכולות בקלות לחמוק מגביית התשלומים בזמן. אלו הופכים להיות חובות אבודים ההולכים וגדלים, הנוגסים ברווחיות החברה שלך. מערכת Anytime Collect לניהול גביה דואגת שהכסף יגיע לחשבון הבנק שלך בצורה מהירה הרבה יותר מאשר שיטות גביה מסורתיות וישנות. לא רק שהדבר מפחית בצורה משמעותית את ימי אשראי הלקוחות, הוא גם משפר את השורה התחתונה בעסק שלך.

Anytime Collect היא תוכנה לניהול גביה עוזרת לך לייעל את תהליכי הגביה מלקוחות . להסבר רחב יותר  הדגמה חופשית ולראות במו עינייך מדוע Anytime Collect הופכת לפתרון  הפופולארית ביותר לניהול תהליך הגביה.

get paid now

forbes_logo_main 

 המגזין המוביל בעולם בחדשות עסקיות ופיננסיות בחר במערכת Anytime Collect לניהול גביה מלקוחות כאחת מחמש הטכנולוגיות לשיפור תזרים המזומנים שאתם חייבים שתהיה לכם. הטכנולוגיה המהפכנית בארץ בגרסה עברית . לכתבה מלאה …

 

 

 

הוספת תגובה