שפר את רווחיות העסק שלך בעזרת מערכת מקצועית לניהול גביה

עסקים שנותנים אשראי ללקוחות שלהם נאלצים לספוג הוצאות תפעול כגון הוצאות חיוב והוצאות גביה, כמו גם הוצאות הון חוזר (working capital) הדרושות למימון האשראי הניתן  ללקוחות שלך במקום בחשבון הבנק שלך.

לפי חברת הייעוץ  PayStream Advisors, בארה"ב (ארגון המתמחה במחקר וייעוץ המוקדש בהקטנת הסיכונים העסקיים הקשורים בטכנולוגיות המיועדות לאוטומציה, והפך לאחד הגורמים המובילים כמקור ידע למומחים לניהול גביה), חברות המיישמות מערכת  לניהול גביה כמו Anytime Collect מצליחות להשיג את הדברים הבאים:

הזמן הדגמה עכשיו - ירוק

  • ירידה של 10 עד 20 אחוזים ממוצע בימי אשראי לקוחות (DSO)
  • ירידה של 25 אחוזים חשבוניות בפיגור
  • ירידה של 15 עד 25 אחוזים בהפרשה לחובות מסופקים
  • שיפור בתזרים מזומנים
  • שיפור ביעילות ושמירה על עלויות כ״א

לפי דו"ח מוסר התשלומים וימי האשראי של קבוצת BdiCoface – סיכום אפריל 2014 מספר ימי האשראי בפועל עמד בחודש אפריל על 99 ימים, עבור חברה שמחזור שנתי הוא 10 מיליון שקל ויתרת סעיף לקוחות במאזן היא 2,500,000 שקלים. בהנחה שהערכות החסכון של Paystream Advisor נכונות, חברה שהמחזור השנתי שלה הוא 10 מיליון שקל תחסוך כ- 100,000 שקלים רק על הוצאות מימון בשנה עם תקופת החזר של מספר חודשים ואחזור החזר על ההשקעה (ROI) של קרוב ל-500%. כל זה באומדן שמרני של 10% בשיפור ב-DSO הקטנת חובות אבודים.  השקעות מעטות בלבד יכולות להביא לרמה כזו של החזר ובתקופה קצרה כל כך.

החישוב מתבסס על כמה הנחות עבודה לגבי רכישת ויישום תוכנת הגביה כדי לאמוד את החזר ההשקעה (ROI) על תקופת ההשקעה וההחזר.

השיפור האמיתי בביצועים יכול להשתנות ותלוי במידת מה ברמת היעילות הנוכחית שלך. בהנחה שאתה מציע תנאי אשראי של שותף +30 יום, לא תראה שיפור רב אם ה DSO (ממוצע ימי אשראי לקוחות) שלך הוא כבר 35 יום, אבל אם הוא 90 יום, כמו מרבית החברות – אזי יש מרווח גדול לשיפור.

ומחשבה אחרונה לסיום – בתהליך הגביה, אם אינך דורש לקבל את התשלום, לא תקבל אותו.  פעולה יעילה ואפקטיבית בעזרת תוכנת Anytime Collect – תוכנה לניהול גביהתורמת ישירות לשורה הסופית ביותר ממובן אחד.

get paid now

forbes_logo_main

 

 

המגזין המוביל בעולם בחדשות עסקיות ופיננסיות בחר במערכת Anytime Collect לניהול גביה מלקוחות כאחת מחמש הטכנולוגיות לשיפור תזרים המזומנים שאתם חייבים שתהיה לכם. הטכנולוגיה המהפכנית בארץ בגרסה עברית . לכתבה המלאה >>

להסבר רחב יותר בנושא בחירת מערכות ניהול הגביה ואשראי  והתאמתן לצורכי הארגון וצורכי השעה, צוות המומחים של Anytime Collect Israel ישמח לייעץ לך. 

לתאום פגישה להצגת המערכת לחץ כאן

 

הוספת תגובה